Kiekkokouluturnaus 2019 Tarulaiset

Talkoovuorot

Lauantai 23.3.

Keittiö: Kiukainen, Mäkinen, Mahosenaho
Makkaramyynti: 9:30-11:30 Frantti,11:30-13:30 Järvinen, 13:30-15:30 Nurmi, 15:30-17:17 Lammela-Vierussalo
Arpamyynti: 9:00-11:00 Alanne, 11:00-13:00 Rintamaa, 13:00-15:00 Tikka, 15:00-17:00 Hurme
Kello: 8:30-10:45 Sinkko, 10:55-13:10 Vuohijoki,13:20-15:3 Tetri, 15:45-16:50 Anttila


Sunnuntai 24.3

Keittiö: Kiukainen, Sinkko, Toivonen
Makkaramyynti: 9:30 - 11:30 Huhtala, 11:30-13:30 Lammela-Vierussalo, 13:30-15:30 Mahosenaho, 15:30-17:00 Tähtinen
Arpamyynti: 9:00-11:00 Alanne,11:00-13:00 Mäenpää, 13:00-15:00 Vuohijoki, 15:00-17:00 Alanne
Kello: 8:25-10:40 Kiukainen, 10:50-13:05 Järvinen, 13:15-14:55 Neuvonen, 15:05-16:10 Hörkkö,


Talkoovuorolaisille tarjotaan ruoka ruokalasta!


Taru Hockey peliryhmät

Taru blue (NHL)

  1. Niilo Kiukainen
  2. Veeti Tanhuanpää
  3. Arttu Mäkinen
  4. Roope Matikainen
  5. Ilari Sinkko
  6. Tuukka Toivonen
  7. Oki Huhtala
  8. Sylvi Lammela
  9. Oskari Toivonen (KK Lauantai)

Valmennus: Mäkinen, Tanhuanpää

TarU white (NHL)

  1. Elmo Alanne
  2. Antti Mahosenaho
  3. Elias Toivonen
  4. Samuel Hörkkö
  5. Onni Vuohijoki
  6. Valto Järvinen
  7. Akseli Tetri
  8. Henrik Arvola
  9. Jooa Jaakkola (KK Lauantai)

Valmennus: Mahosenaho, Toivonen

LAUANTAI:

TarU blue (KHL)

  1. Akseli Reunanen
  2. Oskari Rintamaa
  3. Topi Hurme
  4. Jesse Pesonen
  5. Saku Järvinen
  6. Tuukka Tähtinen
  7. Juho Toivonen
  8. Zakk Dixon
  9. Nestori Nurmi

valmennus: Vesa Reunanen

TarU white (KHL)

  1. Kaapo Heikkinen
  2. Rasmus Mäenpää
  3. Heikki Nurmi
  4. Aapo Vuohijoki
  5. Kasper Anttila
  6. Konsta Frantti
  7. Samuel Toivonen
  8. Vili Kemppainen

valmennus: Marko Mäenpää

TarU blue (LIIGA)

  1. Peetu Riitamo
  2. Jalmari Aaltonen
  3. Elias Bergendahl
  4. Olli Nurmi
  5. Kasper Katajisto
  6. Viljo Kukkonen
  7. Verneri Jaakkola
  8. Nemo Lummemäki

valmennus: Tuomas Kukkonen, Kai Katajisto

TarU white (LIIGA)

  1. Iina Perho
  2. Konsta Ansaranta
  3. Mikael Raitanen
  4. Luukas Holppi
  5. Rasmus Rauhala
  6. Eevert Sinkko
  7. Totti Frantti
  8. Kaapo Raikko

valmennus: Petteri Rauhala, Henrik Holppi

SUNNUNTAI:

Taru blue (NHL)

  1. Niilo Kiukainen
  2. Veeti Tanhuanpää
  3. Arttu Mäkinen
  4. Roope Matikainen
  5. Ilari Sinkko
  6. Tuukka Toivonen
  7. Oki Huhtala
  8. Sylvi Lammela
  9. Jesse Pesonen (KK)

Valmennus: Mäkinen, Tanhuanpää

TarU white (NHL)

  1. Elmo Alanne
  2. Antti Mahosenaho
  3. Elias Toivonen
  4. Samuel Hörkkö
  5. Onni Vuohijoki
  6. Valto Järvinen
  7. Akseli Tetri
  8. Henrik Arvola

Valmennus: Mahosenaho, Toivonen

TarU blue (KHL)

  1. Nestori Nurmi
  2. Rasmus Mäenpää
  3. Saku Järvinen
  4. Tuukka Tähtinen
  5. Aapo Vuohijoki
  6. Leo Laine

valmennus: Marko Mäenpää

TarU white (KHL)

  1. Akseli Reunanen
  2. Kaapo Heikkinen
  3. Oskari Rintamaa
  4. Heikki Nurmi
  5. Konsta Frantti
  6. Väinö Kivinen

valmennus: Vesa Reunanen, Sami Rintamaa

TarU (LIIGA)

  1. Luukas Holppi
  2. Viljo Kukkonen
  3. Rasmus Rauhala
  4. Samuel Toivonen
  5. Arttu Kivinen
  6. Jesse Pesonen
  7. Peetu Riitamo
  8. Sampo Laine

valmennus: Petteri Rauhala, Tuomas Kukkonen


   
Lisää uutisia
Jääkiekko
«  Toukokuu   »
Kategoriat