Tue TarU Hockeyta DNA seurasopimuksella!
Julkaistu: 12.11.2019 00.00

Tue TarU Hockeyta DNA seurasopimuksella!

TarU Hockey on tehnyt DNA:n kanssa yhteistyösopimuksen, joka tukee seuran varainhankintaa helpolla tavalla.

TarU Hockeylla on nyt tarjolla uusi helppo tapa kerätä varoja toimintaan. Talkoohengessä – mutta ilman perinteisiä talkoita. DNA Seurasopimus tuo seuralle palkkion, kun seuran jäsen tai hänen perheenjäsenensä tai muuten lähipiiriin kuuluva henkilö hankkii puhelinliittymän, liikkuvan laajakaistan tai maksu-tv-kanavapaketin DNA Kaupasta ja mainitsee tilausta tehdessään DNA Seurasopimuksesta. DNA lahjoittaa seuran kassaan 30 euron palkkion jokaisesta puhelin- tai nettiliittymästä ja 15 euroa maksu-tv-kanavapaketista.

DNA Seurasopimuksella kaikki voittavat: seuralle tämä on vaivaton helppo tapa ansaita varoja toimintaan, ja seuran jäsen tai kannattaja saa nopean ja kattavan 4G-verkon etuineen sekä parhaat maksu-tv-kanavat kaikille ruuduille.

DNA Seurasopimus lyhyesti:

  • Jäsenet perheineen ja lähipiireineen mainitsevat DNA Seurasopimuksen DNA Kaupassa tilausta tehdessään.
  • Kun seurasopimuksella avattu liittymä on ollut käytössä kuukauden ja kanavapakettitilaus neljä kuukautta, palkkio maksetaan seuran tilille.

Seuran uusimmat